PayPalPayPal dnes patrí k najrozšírenejším a najbezpečnejším on-line platobným systémom na internete vôbec. Jeho služby využíva vyše 100 mil. ľudí po celom svete, v 103 krajinách.

PayPal je veľmi rozšírený spôsob ako bezpečne nakupovať na internete. Platba prostredníctvom PayPal platobnou kartou je veľmi podobná platbe na iných platobných bránach. Na PayPal môžete využiť platbu debetnou, alebo kreditnou kartou. Po výbere možnosti platby platobnou kartou budete presmerovaný na PayPal bránu kde vyplníte štandartným postupom číslo karty, dátum platnosti karty a 3 miestny bezpečnostný kód zo zadnej strany karty. PayPal akceptuje zo Slovenska debetné a kreditné karty VISA, Master Card, Maestro, American express a Discover.

Platba prostredníctvom PayPal je bez poplatkov (to neplatí ak platíte z karty v inej mene ako euro, potom Pay Pal účtuje poplatok za prevod medzi menami) . Podrobnosti o službe PayPal môžete nájsť NA TEJTO STRÁNKE. Platobný portál je v 4 jazykových mutáciách. Bohužiaľ nie je v slovenskom jazyku a z našej strany nijako nevieme túto skutočnosť ovplyvniť.

Menu
Zavrieť
Košík
Zavrieť
Späť
Účet
Zavrieť