Ekologické papierové sáčky z trávy s okienkom
Ekologické papierové sáčky z trávy s okienkom

Ekologické papierové sáčky z trávy s okienkom

41,59 €

ekologické sáčky vyrobené z trávy s okienkom s dnom v bloku, vo vnútri s BIO fóliou Naturflex

Veľkosť sáčku:
Počet kusov:
QTY:
Add to Wishlist
Dodávame do 48 hod. max. do 14 dní

Recenzia:

Papierové sáčky s okienkom 100g a 250 g vyrobené z rýchlo rastúcej trávy, s dnom v bloku, vo vnútri s BIO fóliou Naturflex. Vrecká sú bez predtlačenej hmotnosti. Sáčky sú tepelne uzatvárateľné !

smart greenNové ekologické papierové sáčky z trávy a fólia NatureFlexskutočnou revolúciou na trhu s baliacimi materiálmi. NatureFlex je nová fólia na báze obnoviteľných surovín, ktorá je 100% kompostovateľná.

Papierové vrecká vyrobené z trávy, dvojvrstvové (trávový papier, pergamenový papier) monochromatické, bez natlačenej hmotnosti, vhodné najmä na neochutený čaj a kávu. Vhodné na krátkodobé skladovanie.

Papierové sáčky sú vyrobené z trávy, ktorých vonkajšia vrstva (trávový papier) pozostáva z viac ako 50% trávnatých vlákien - z obnoviteľnej suroviny.

Výrobný proces sáčku z trávy znižuje emisie CO2 o 75% a spotrebu vody pri výrobe papiera o 99%. Chemické látky pri spracovaní trávy úplne odpadajú.

Je nepochybné, že zákazníci nielen ocenia váš príspevok k ochrane životného prostredia, ale s potešením si konečne budú môcť kúpiť prírodný produkt v prírodnom balení.

Viac o výhodách papierového sáčku z trávy si môžete prečítať tu.

Krajina pôvodu: Nemecko

30511

Tabuľka vlastností

Veľkosť sáčku
80 x 50 x 260 mm,250 g
Veľkosť sáčku
70 x 40 x 227 mm, 100g

Konkrétne referencie

No customer reviews for the moment.

Menu
Zavrieť
Košík
Zavrieť
Späť
Účet
Zavrieť