Papierové vrecká byť použité na rôzne účely. Papierové vrecká sú potravinovo bezpečné, ľahko sa plnia a často sa používajú v potravinárskom sektore. Tieto použitia zahŕňajú balenie kávy, čaju, orechov, čokolády, koláčov, cukríkov, korenín a múky a na balenie iných potravín.

Naše papierové vrecká sú navyše ekologické (100% degradovateľné), lacné a môžu byť označené logom alebo značkou.

Tiež sa stále viac používajú mimo potravinárskeho sektora. Vrecká môžu byť použité na balenie mydiel, sviečok alebo varných platní, hrnčekov a ďalších drobných darčekov, ktoré vyžadujú originálne balenie. Vhodné sú pre predajne darčekov, obchodov so zdravou výživou a tradičných remeselníckych výrobcov. personalizované sáčky

Hľadáte riešenie na zabalenie svojich produktov spôsobom, ktorý je ekologický, bezpečný a atraktívny, aby klient ihneď videl produkt?

Papierové vrecká s priehľadným oknom sú absolútne ideálne pre balenie vašich výrobkov. Vrecká s dnom bloku a s priehľadným oknom jasne zobrazujú obsah obsah vrecka. Tovar vo vrecku s okienkom poskytuje výbornú prezentáciu produktu balenéo v sáčku.

Výhody papierových vreciek s dnom v bloku

  • papierové vrecká s blokovým dnom sú 100% degradovateľné, takže sú ekologickou alternatívou k skleneným miskám, kamenným nádobám, syntetickým krabičkám atď.
  • papierové vrecká zaberajú veľmi málo priestoru na kuchynskej doske, v kuchynskej skrinke alebo na poličke.
  • papierové vrecká s dnom v bloku sú odporúčaným prostriedkom atraktívneho prezentovania vašich produktov!
  • vďaka špeciálnemu dnu majú papierové sáčky dôležitú vlastnosť, že zostanú perfektne vzpriamené aj keď sú prázdne.

Uzatváracie lišty na vrecká

Naše vrecká môžu byť uzatvárané mechanicky alebo ručne. Ak nemáte aplikátor s uzáverom, môžete si vybrať uzatváracie lišty na sáčky, ktoré sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a farbách. Uzatvorenie sáčku je veľmi jednoduché a čo je dôležité vrecko môžete zavrieť opakovane, čím chránite potraviny pred arómami okolia a predlžujete čerstvosť a dobu skladovania.

Polypropylénové sáčky

Skratka PP označuje polypropylén. Jedná sa o termoplastický polymér, ktorý sa používa v mnohých výrobkoch a je tiež označovaný ako polypropén. Ale najmä výrobcovia a spotrebitelia vo všeobecnosti používajú pôvodný názov.

Polypropylén bol vyvinutý v deväťdesiatych rokoch minulého storočia a je odolný voči chemickým rozpúšťadlám, alkalickým látkam, kyselinám a tiež bakteriálnemu rastu. Preto sa polypropylén často používa aj v zdravotníckych zariadeniach a na balenie potravín (vrátane PP sáčkov a PP fólie).

V mnohých ohľadoch je polypropylén veľmi podobný svojmu predchodcovi polyetylénu a je rovnako lacný. Zároveň je však oveľa pevnejší. Okrem toho sa polypropylén ľahko recykluje, čo je v dnešnej dobe dôležitá požiadavka, najmä pre plastové vrecká.

Menu
Zavrieť
Košík
Zavrieť
Späť
Účet
Zavrieť