Tento rok sme však dali osobitný dôraz na ekológiu a význam trvalej udržateľnosti. Na čo sme mimoriadne hrdí, je náš sortiment tovaru, ktorý bol nielen doplnený najmä ekologickými produktami ale aj novým druhom obalového materiálu.Zodpovednosť k životnému prostrediu nepovažujeme len za frázu ale aktívne prispievame vyhľadávaním dodávateľov a výrobcov, ktorí myšlienku ochrany životného prostredia a trvalej udržateľnosti považujú sa súčasť svojej práce.

sáčky z trávyPreto ako prvá spoločnosť prinášame na náš trh obalový materiál - sáčky, z inovatívneho trávneho papiera, ktorý pochádza z rýchlo obnoviteľných zdrojov (rýchlo rastúcej trávy) a pri ich výrobe šetrí oveľa viac energie, vody a znižuje tvorbu skleníkových plynov ako konvenčná výroba papiera, čím sa významne znižuje uhlíková stopa. Preto sme vytvorili úplne novú kategóriu produktov Smart Green v ktorej nájdete výrobky vyrobené s dôrazom na ekológiu a ochranu životného prostredia.permanent bags

V súlade s našou stratégiou „Smart Green“ sme nahradili vrecká s hliníkovými fóliami, metalizovanými fóliami, ktoré sú podstatne hospodárnejšie a dokonca prevyšujú hliník svojimi vlastnosťami. Využívaním týchto inovatívnych fólií a zlepšením výrobných procesov, spodná časť nových sáčkov je výrazne stabilnejšia. Naše čajové vrecká majú nielen nadpriemernú kvalitu, ale aj skvelý dizajn.

Vybrať si môžete z matných alebo lesklých, luxusných alebo jednoduchých, zataviteľné alebo uzatvárateľné klipom. Osobitne stoja za pozornosť nové uzatvárateľné sáčky s opakovane zatváracím štítkom na zadnej strane vrecka. Tento spôsob ponúka zákazníkom viac pohodlia pri používaní čajového vrecka.

Každý rok viac ako sedem miliónov ton odpadu skončí v oceáne, pretože polovica plastu sa používa len raz a potom sa vyhodí. Výsledkom separácie jednorázových obalov je naša pevná a trvalá taška.

Táto taška predstavuje vedomie udržatelnosti životného prostredia.

Spoločne môžeme pomocou tohto vrecka znížiť spotrebu energie a prírodných zdrojov ako aj emisie skleníkových plynov.

Menu
Zavrieť
Košík
Zavrieť
Späť
Účet
Zavrieť